27 gru 2013

Wigilia i Święta Bożego Narodzenia *

Oto nasza choinka :)

To były bardzo intensywne Święta.
Trzy dni w rozjazdach...
Pakowanie w domu by za chwile 'w gościach' się rozpakować by po pewnym czasie móc się spakować po to żeby w kolejnym miejscu się rozpakować, po czym znowu się spakować by wrócić do domu i w nim się rozpakować położyć się spać i rano hurrra spakować się z powrotem by... i tu następuje dzień świstaka.
W domu nie spędziliśmy ani jednego dnia Świąt, tylko poranki i późne wieczory a raczej noce, bo tak późno wracaliśmy a pomimo tego dom wygląda jakby to do nas rodzinka się zjechała i balangowała z nami trzy dni.
Nic z tego nie rozumiem... Ale jak mam rozumieć, przecież Święta BŻ są magiczne , tak mówią, stąd ta magia w naszym domu.
Magia  była obecna też  w każdym domu nas goszczącym:) a ZWŁASZCZA przy choinkach błyszczących od lampek i bombek obłożonych mnóstwem kolorowych pakunków:)


Dzień przed Wigilią
Nasze dekoracje przy kominku :)

Maja w domku w pierwszy dzień Świąt ze swoimi podarunkami:) Jeden podarunek w formie huśtawki jest na stałe u Babci A. :)


Pierwszy dzień Świąt z Pradziadkami, Dziadkami Ciociami ,Wujkami i z Rodzicami :)

U Babci A. :)Drugi dzień Świąt u Babci G.

Drugi dzień Świąt rodzice byli w kinie:) Super była druga część. Czekamy na ostatnią.

Maja nawet w Święta Lotusowi nie odpuści :)


*__*

4 komentarze:

 1. Ale piękne choinki! Wasza domowa-podobna jak u nas;) MIeliście rodzinnie, ciepło, w gościach... tak jak powinno być;) może za rok uda się Wam jeden dzień spędzić w domu;?;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję! To prawda, nie spędziliśmy żadnego dnia Świąt w domu. Ale mimo tego było ciepło i rodzinnie. Maja jeszcze za mała by zrozumieć, ale i tak miała ogrom radości ! A to dla nas NAJWAŻNIEJSZE ! Pozdrawiam Megi W.

  OdpowiedzUsuń
 3. Widze ze tez jestes milosniczka Hobbita :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj ! Jestem miłośniczką Hobbita !!! Mój Mąż wprowadził mnie w ten baśniowy świat gdy przyniósł Trylogię Władcy Pierścieni i "kazał" oglądać :) A Hobbit to już wyczekany był !!! Pozdrawiam w Nowym Roku !

   Usuń