2 sty 2014

Szokuś malutki :)

 Taaaa , a ja się chwalę wszystkim i tłumaczę, że druga górna jedynka Mai wychodzi ! No bo jest już ta pierwsza lewa jedynka Tu jest.

I teraz tak się chwalę i tłumaczę,że na bank druga idzie ! Bo już nawet biel przez dziąsło przebija, a Mała gryzie wszystko co się rusza począwszy od psa naszego po nasze nogi, rzeczy 'martwe' też są w zasięgu Jej zainteresowania. Ślini się przy tym niemiłosiernie.

 I nie dalej jak wczoraj wieczór siedzimy sobie w zacnym gronie naszych przyjaciół a Mai Cioć i Wujków i wszyscy podglądali Jej 'nową' górną jedynkę. I NIKT ale to NIKT włącznie z nadgorliwą Matką i nadopiekuńczym Ojcem  (i tu muszę wspomnieć o bardzo ważnym fakcie otóż jedna z Cioć Mai (Ciocia J.) jest szanowaną Panią Stomatolog (bez sarkazmu!)), nikt nie zauważył, że obok tej istniejącej już lewej górnej jedynki jak BYK sterczy piękna dorodna DWÓJKA !!!!

Pytam się jak to możliwe?
Pytam się jaką datę mam zaznaczyć narodzin Górnej Dwójki ?

No NIC...

Gratulujemy Kochanie Nowej Starej Dwójki !!!


.

3 komentarze:

 1. Witamy ząbka i czekamy na więcej. Buzki dla Was dziewczynki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj teraz to już na bank kolejny to będzie ta prawa jedynka :). Dziękujemy w imieniu Ząbka nr.4. Dziękujemy i buziakujemy!

   Usuń
 2. No tak, ale jedno muszę dodać żeby nie było... To graniczyło z cudem aby dojrzeć istniejącą jedynkę więc co dopiero dwójkę, o której nawet Mama nie miała pojęcia :)

  OdpowiedzUsuń