7 sty 2014

Potrafię przybijać 'piątkę' ! (fotki)

Dziadek mnie uczył ! Uczył, uczył i nauczył :) Teraz z Dziadkiem przybijam pionę i z każdym kto też potrafi tak jak ja :).
Wczoraj odwiedzili nas Ciocia z Wujem i byliśmy na spacerze w Arturówku. O tej porze roku i bez śniegu nie było najmilej. Ale zapewniam Was, wśród białego puchu zimą, wśród złotych liści jesienią, kwitnących kwiatów wiosną , żarzącego słońca latem jest tam przesympatycznie :). Warto wybrać się na całodzienny spacer, no zimą to może tylko półdzienny, żeby rączki nie zmarzły. Albo na  wycieczkę rowerową. O!  Temat Arturówka jeszcze na bank się pojawi.
Po spacerze wróciliśmy wszyscy razem do naszego domku. Zjedliśmy, posiedzieliśmy, pogadaliśmy i na koniec pożegnaliśmy się właśnie tak - pioną ! :


6 komentarzy:

 1. Pięknie... ach te dziadki, u nas jedna babcia nauczyła robić "ty, ty, ty" a druga "tyk" światłem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie niby nic a jaka radość !!! Dziadki są bezcenni! Mówi się, ze są od rozpieszczana a jednak nauczą tez malucha pożytecznych mądrości ;D pozdrawiamy Was:*

   Usuń
 2. Piona, dziesona itd. Z M&M przybic 5 ech bezcenne, pewnie nieraz mnie jeszcze zaskoczy. Buziorki dla Was

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasiula M&M potrafi zaskoczyć nawet najbardziej opornego na zaskakiwanie :) Widzisz przecie jaka zaskoczona chodzę ja wiecznie ;) Buziaki :*

   Usuń
 3. Przybijanie piątki to ważna umiejętność:) U nas każda nowa umiejętność wzbudzała niemałą sensację.

  OdpowiedzUsuń
 4. W ogóle się nie dziwię ;) ! Kiedyś nie rozumiałam takich oczywistych sztuczek jak " zwykle papa" :) a teraz jeden nowy "trudny" postęp i telefon memory TATA :)

  OdpowiedzUsuń